«Повністю змінили стиль гри»: баскетболіст збірної України – про тренувальний збір

Аватар Дмитро Чорнобай Дмитро Чорнобай
519
0 голосів
«Повністю змінили стиль гри»: баскетболіст збірної України – про тренувальний збір
В’ячеслав Кравцов. Фото: ФБУ
Український баскетболіст В’ячеслав Кравцов підбив підсумки тренувального збору національної збірної напередодні пре-кваліфікації Олімпійських ігор.

Капітан збірної України В’ячеслав Кравцов після матчу з Нідерландами (75:76) підбив підсумки останньої контрольної гри та збору, який передував пре-кваліфікації Олімпійських ігор.

«Нідерланди грали в дуже швидкий баскетбол і було дуже «невчасно» під кінець збору бігати за такою швидкою командою. Проте ми грали достойно та показали гарний баскетбол. У цій грі ми відпрацьовували наш захист та напад. Авжеж, хотіли виграти, але більше були сконцентровані на тому, щоб відпрацювати наші схеми».

Центровий національної команди поділився враженнями від збору:

«Ми гарно провели збір, дуже багато було нових принципів у захисті та нападі. Ми повністю змінили стиль гри, тому деяким гравцям важко було перебудуватися. У нас такий збір, що ми не підводили форму конкретно під ці матчі. Ми були втомлені, були під навантаженням», - розповів баскетболіст в інтерв'ю офіційному сайту ФБУ.

  • У прекваліфікації на Олімпіаду-2024 збірна України з 12 по 20 серпня в Стамбулі зіграє зі збірними Туреччини, Болгарії та Ісландії.
  • На Олімпійські ігри вийде лише переможець квартету.
X