«Не впоралися самі з собою»: захисник збірної України відреагував на поразку від Туреччини у прекваліфікації

Аватар Ілля Деулін Ілля Деулін
662
0 голосів
«Не впоралися самі з собою»: захисник збірної України відреагував на поразку від Туреччини у прекваліфікації
Олександр Мішула. Фото: FIBA
За словами атакуючого захисника збірної України з баскетболу Олександра Мішули, команда сама подарувала супернику перемогу в грі третього туру олімпійської прекваліфікації з Туреччиною.

У заключному матчі групового етапу олімпійської прекваліфікації збірна України з баскетболу поступилася господарям квартету – команді Туреччини з рахунком 72:85 (25:25, 16:24, 14:21, 17:15).

Атакуючий півзахисник збірної України Олександр Мішула, який з 14 очками став MVP зустрічі, у коментарі пресслужбі Федерації баскетболу України прокоментував дану гру.

Мішула розповів, чому не вдалося перемогти в даному поєдинку:

«У нас був поганий старт в третій чверті — невдалий відрізок у 4-5 хвилин, а також в четвертій чверті ми зробили 4-5 невимушених втрат, через що суперник зміг створити гандикап. І дістати їх вже було важко. Сюрпризів від них не було, але трішки не впоралися самі з собою».

Захисник також привідкрив куліси розбору суперника, зокрема, акцентував увагу на центровому суперника Альперену Шенгюну:

«Ми знали, що він робить, що він полюбляє виконувати spin move. Ми були до цього готові, Слава Бобров гарно проти нього в захисті зіграв. Тож до їхніх особливостей ми були готові».

Наостанок Мішула підвів риску під всім груповим етапом:

«Підсумок такий, що ми сильна міцна команда, яка може перемагати всіх. Ми робитимемо свою справу і готуватимемось далі».

X