Кравцов пошкодив ахілове сухожилля: капітан збірної України з баскетболу отримав важку травму

Аватар Дмитро Чорнобай Дмитро Чорнобай
224
0 голосів
Кравцов пошкодив ахілове сухожилля: капітан збірної України з баскетболу отримав важку травму
В’ячеслав Кравцов. Фото: ФБУ
Центровий збірної України В’ячеслав Кравцов зазнав тяжкої травми у півфіналі пре-кваліфікаційного олімпійського турніру проти Хорватії, пошкодивши ахілове сухожилля.

Центровий збірної України В’ячеслав Кравцов зазнав тяжкої травми у півфіналі пре-кваліфікаційного олімпійського турніру проти Хорватії (70:85).

За 8:24 до кінця четвертої чверті Кравцов невдало приземлився на ногу і зумів залишити майданчик лише за допомогою партнерів.

На момент отримання травми Кравцов був найрезультативнішим в складі збірної України в цьому матчі з 15 очками.

Попереднє обстеження одразу після гри показало, що у В'ячеслава Кравцова розрив ахілового сухожилля. В найближчі дні Кравцов пройде більш глибоке обстеження і у випадку необхідності – операцію.

  • Федерація баскетболу України як і у випадку травми Сергія Павлова, всі витрати на операцію та відновлення Вячеслава Кравцова візьме на себе.
  • Нагадаємо, багаторічний капітан національної збірної в цьому матчі покращив своє рекордне досягнення за кількістю проведених матчів за збірну (82 матчі) та встановив рекорд за кількістю набраних очок (603), обійшовши Сергія Ліщука.
X