Далі чекають матчі за 9-12 місця: збірна України виграла у Данії на чемпіонаті Європи U-16

305
Жіноча збірна України U-16. Фото: ФБУ
Жіноча збірна України U-16 здобула перемогу на чемпіонаті Європи (Дивізіон В), здолавши в першій грі за 9-16 місця команду Данії. В наступному матчі команда зіграє проти Словаччини.

Підопічні Євгена Мурзіна ключовий ривок оформили на старті гри — в першій чверті, яку виграли 23:10. У другій десятихвилинні наші дівчата закріпили перевагу і пропустивши за першу половину лише 19 очок, отримали 17 балів гандикапу за підсумком 20 хвилин гри. Цього відриву виявилось достатньо для того, щоб втримати перевагу в другій половині матчу та здобути перемогу з рахунком 57:48.

Чемпіонат Європи U-16. Дівчата. Дивізіон В. Матч за 9-16 місця

Україна – Данія 57:48 (23:10, 13:9, 11:14, 10:15)

• Найкращою у складі нашої збірної стала Поліна Тупало, яка набрала 15 очок, 7 підбирань, 3 передачі та вражаючі 8 перехоплень.
  • В наступному матчі за 9-12 місця (18 серпня о 19:30) наша кадетська команда зіграє проти Словаччини, яка в своєму сьогоднішньому матчі перемогла Болгарію з рахунком 90:55.