Поразка Київ-Баскета, перервана серія Черкаських Мавп, оновлений рекорд Старого Луцька: підсумки дня Суперліги

470
В рамках черкаського баблу Суперліги було зіграно три поєдинки. Головною сенсацією стала звитяга Рівного над міцним Київ-Баскетом. Черкаські Мавпи та Старий Луцьк здобули прогнозовані перемоги над Говерлою та Галичиною відповідно.

Старий Луцьк, у першому поєдинку ігрового дня, здобув непросту перемогу над обезкровленою після відходу двох американців Джакора Нельсона та Квентіна Девіса Політехнікою-Галичиною — 96 на 89.

До речі, 96 очок від Старого Луцька – це рекорд клубу за кількістю набраних балів в одному матчі Суперліги.

До цього найкращим результатом луцького клубу було 94 очки, які команда набрала у матчі проти Дніпра у лютому 2023 року.

Найбільше для рекорду постарався новачок волинян Олександр Кольченко, який вдзначився 34-ма точними кидками.

• Політехніка-Галичина — Старий Луцьк 89:96 (20:24, 23:17, 23:29, 23:26)

В другій грі першого дня черкаського баблу зустрiлися БК Рівне та Київ-Баскет.

В цій сезонній серії перевага перед матчем була на боці дебютантів Суперліги, які перемагали столичний клуб двічі і цю приємну для себе традицію рівняни продовжили і в сьогоднішньому протистоянні.

У переможців найрезультативнішим гравцем став Елайджа Джойнер – 20 очок.

У складі Київ-Баскету феєрив американець Брентлi Байнум, який набрав 22 очки та Вадим Заплотинський. В активі українця 20 очок та дев'ять пiдбирань.

• Рівне — Київ-Баскет 77:75  (22:22, 22:16, 15:21, 18:16)

З перемоги над Прикарпаттям-Говерлою, яка перевала серію з двох поразок поспіль, розпочали домашній бабл Черкаські Мавпи.

Варто сказати, що на майданчику точилась рівна боротьба, де максимальна перевага однієї з команд не перевищувала шести пунктів.

В перших трьох чвертях лідер змінювався 15 разів!

Все вирішилося в останній чверті, яку краще провели Мавпи, розпочавши десятихвилинку ривком 5:0, який і став зламним моментом гри.

Форвард господарів Кирило Марченко став найрезультативнішим гравцем матчу, набравши рекордні в кар’єрі 28 очок.

• Прикарпаття-Говерла — Черкаські Мавпи 68:74 (17:14, 18:24, 18:17, 15:19)

• Завтра, 25 січня, Прикарпаття-Говерла зіграє проти Київ-Баскету, а Черкаські Мавпи зустрінуться з Політехнікою-Галичиною.