Гравці збірної України ледве не створили сенсацію у матчі проти Барселони: все вирішив овертайм

1814
Хуан Ернангомес (праворуч). Фото: Google
У поєдинку 17-го туру чемпіонату Іспанії (АКБ) Обрадойро, кольори якого захищають два українці Олександр Ковляр та Артем Пустовий, ледь не переграв одного з лідерів першості Барселону, програвши блаугранас лише в овертаймі (90:92).

На відстані одного точного кидка. Мова про кількість очок, яких не вистачило Обрадойро наших Олександра Ковляра та Артема Пустового, щоб переграти Барселону в основний час гри 17-го туру чемпіонату Іспанії.

Іспанський гранд все ж зумів зібратися та перемогти суперника в овертаймі (92:90).

Найрезультативнішим гравцем поєдинку став легкий форвард Барси Хуан Ернангомес, який накидав до кошика суперників 23 очки (+13 підбирань та одна передача).

Але і гравці збірної України показали себе відмінно.

Артем Пустовий набрав 14 очок (7/13 двоочкових, 0/1 дальні),

• зробив вісім підбирань,
  • виконав одне перехоплення,
  • поставив один блок-шот.
  • Показник плюс-мінус -16.

Олександр Ковляр і взагалі провів свій найкращий матч в Іспанії. Захисник записав до свого активу 15 очок (5/5 двоочкових, 1/3 дальні, 2/3 з лінії штрафних),

• віддав чотири передачі,
  • зробив три перехоплення,
  • показник плюс-мінус -4.

Нагадаємо, що Артем Пустовий грав за Барселону в період з 2018 по 2021 рік.

Барселона – Обрадойро 92:90 ОТ (18:16, 16:23, 24:28, 23:14, 11:9)

• Після поразки у Барселоні Обрадойро має в доробку 12 очок після 17 матчів та займає 15-ту сходинку в турнірній таблиці чемпіонату Іспанії.
  • Барселона з 22-ма заліковими пунктами тримається третьою. Відставання від першого місця складає десять очок.