Представлена символічна збірна першої частини чемпіонату України: хто у топі

Віктор Глухенький Віктор Глухенький
589
0 голосів
Представлена символічна збірна першої частини чемпіонату України: хто у топі
Андрій Агафонов. Фото: ФБУ
Визначено символічну збірну першої частини сезону у вітчизняній Суперлізі. До п'ятірки найкращих включено Сизова, Тимофеєнка, Агафонова та двох легіонерів.

Федерація баскетболу України підбила підсумки першої частини сезону в чоловічій Суперлізі, склавши та оприлюднивши її символічну збірну.

До топ-5 увійшли представники Політехніка-Галичини зі Львова, Запоріжжя, Київ-Баскета, Дніпра та черкаських Черкаські Мавпи.

Джакор Нельсон (Політехніка-Галичина) – 23.7 очка, 5.4 підбирання, 3.8 передачі, 3.4 перехоплення (РЕ 20.9)

Лідер Політехніки-Галичини Джакор Нельсон – найкращий скорер сезону Суперліги, який випереджає найближчого переслідувача в списку найрезультативніших гравців чемпіонату на 5.0 очок.

Олександр Сізов (Запоріжжя) – 13.3 очка, 7.6 підбирання, 2.8 передачі (РЕ 13.5)

Капітан команди, яка на новорічну паузу пішла на другому місці в турнірній таблиці. Олександр Сізов після повернення в Запоріжжя став лідером та найстабільнішим гравцем своєї команди.

Брентлі Байнум (Київ-Баскет) – 18.5 очка, 5.0 підбирання, 2.7 передачі (РЕ 20.5)

Третій кращий скорер чемпіонату, лідер столичного клубу. Байнум реалізує 63.7% двоочкових та 36.4% триочкових кидків, а його 40 очок в матчі проти Черкаських Мавп стали одним з головних перформансів першої частини сезону.

Станіслав Тимофеєнко (Дніпро) – 14.2 очка, 7.5 підбирання, 2.5 передачі (РЕ 18.1)

Лідер та капітан першої команди чемпіонату. Дніпро дійшов до новорічної паузи без поразок, впевнено утримуючи перше місце в турнірній таблиці. Станіслав – лідер та приклад стабільності. Тимофеєнко лідирує в Дніпрі за очками, підбираннями та ефективністю.

Андрій Агафонов (Черкаські Мавпи) – 16.1 очка, 7.4 підбирання, 3.1 передачі (РЕ 22.3)

Лідер Черкаських Мавп Андрій Агафонов, лідер сезону Суперліги за ефективністю, другий кращий український гравець чемпіонату за набраними очками, автор поточного сезонного рекорду результативності (41 очко) та історичного рекорду ефективності. Агафонов продовжує демонструвати високий рівень та лідерську гру, залишаючись найкращим центровим чемпіонату.

  • Змагання у Суперлізі поновляться 9 січня 2024 року. Черговий бабл пройде у Львові.