Прометей здобув перемогу над Олімпією: українська команда закріпилася в зоні плей-оф Єврокубку

317
Прометей. Фото: Google
Прометей провів свій 13-й матч у розіграші баскетбольного Єврокубка 2023/24. У формально домашньому поєдинку український клуб переміг словенську Цедевіту Олімпію (105:100).

Український Прометей здобув сьому перемогу в рамках Єврокубку 2023/24.

У 13-му турі групи А розіграшу слобожанська команда в Іспанії втримала переможний результат у протистоянні зі словенською Цедевіта Олімпією.

У першій чверті різниця в рахунку сягнула шести очок на користь гостей, проте українці зуміли відігратись протягом гри.

У фінальні 10 хвилин лідер у рахунку змінювався кілька разів. Останні 300 секунд ігрового часу команди взагалі здебільшого йшли нога в ногу.

Проте кінцівка зустрічі залишилася за Прометеєм, який зумів здобути перемогу – українська команда закріпилася у зоні плей-оф на шостому місці.

Єврокубок. Група А. Дев'ятий тур

Прометей (Україна) – Цедевіта Олімпія (Словенія) – 105:100 (24:30, 36:25, 18:22, 27:23)