Український клуб здобув вольову перемогу напередодні єврокубкового матчу: попереду у команди гості із Сербії

765
Іссуф Санон. Фото: БК Прометей
Попри невдалу першу чверть у матчі з Валмієрою, баскетболісти Прометея швидко змогли переломити становище та здобути сьому поспіль перемогу в Латвійсько-естонській баскетбольній лізі.

23 грудня слобожанський Прометей провів матч Латвійсько-естонської баскетбольної ліги проти Валмієри.

Попри програну першу чверть з різницею в п'ять балів, підопічні Ронена Гінзбурга швидко взяли ініціативу до власних рук та виграли другу та третю двадцятихвилинку з перевагою у 15 та шість очок відповідно.

В заключній чверті баскетболісти Прометея впевнено довели матч до перемоги, яка для команди Гінзбурга стала сьомою поспіль у поточній компанії ЛЕБЛ.

Баскетбол. Латвійсько-естонська баскетбольна ліга.

Валмієра – Прометей – 71:91 (23:18, 13:28, 17:23, 18:22)

• Найкращим гравцем матчу став Іссуф Санон – 26 очок, вісім передач, три підбирання за 21:25 хвилин на паркеті.
  • Прометей продовжує гонитву за лідером чемпіонату Калев/Крамо, але у команди Гінзбурга на два проведених матчі менше у порівнянні з першою командою.
  • У ЛЕБЛ колектив зі Слобожанського наступний матч проведе 30 грудня проти Вентспілса, але перед цим Прометей зіграє 27 грудня у Єврокубку проти Цедевіти.