Дванадцята перемога поспіль: лідер чемпіонату продовжив свою вражаючу серію черговим тріумфом

378
Станістав Тимофеєнко та Євген Сорочан. Фото: БК Дніпро
У неділю, 17 грудня, відбулися чергові два матчі української баскетбольної Суперліги. Рівне обіграв Кривбас (85:78), а Дніпро здолав Галичину (87:71).

На додаток до матчу БК Запоріжжя – Говерла (80:73) в Суперлізі було зіграно ще дві зустрічі регулярного сезону. Рівне переграв Кривбас (85:78), а Дніпро переміг Галичину (87:71).

Рівне – Кривбас – 85:78

Кривбас, попри статус аутсайдера, зумів нав’язати боротьбу Рівному. Команда шокувала суперника, вигравши, хоча і з невеликим відривом, перші дві десятихвилинки – 19:18, 19:16.

Однак в другій частині матчу рівняни зібралися із силами та переламали хід зустрічі на власну користь. Третю чверть вони виграли із рахунком 28:22, а четверту – 23:18, що і дозволило їм святкувати тріумф.

• Найрезультативнішим гравцем Рівного став Елайджа Джойнер. Він записав на свій рахунок 22 очки;
  • У складі Кривбасу найбільш влучним був Рід Гевін – 20 очок.

Баскетбол. Суперліга. Івано-Франківськ

Рівне – Кривбас – 85:78 (18:19, 16:19, 28:22, 23:18)

Рівне посідає четверте місце у таблиці із дев’ятьма перемогами та шістьма поразками. Кривбас програв усі свої 13 матчів і знаходиться на останньому місці.

БК Галичина – Дніпро – 71:87

Після поразки у першій чверті із рахунком 19:28 Галичина змогла забрати лише другу десятихвилинку – 23:17.

Після великої перерви дніпряни подолали розслабленість та виграли ще дві чверті – 25:13 та 17:16.

• Найкращим бомбардиром Дніпра став Станіслав Тимофеєнко. Він набрав 18 очок;
  • Київ-Баскету найбільше очок приніс Джакор Нельсон – 18.

БК Галичина – Дніпро – 71:87 (19:28, 23:17, 13:25, 16:17)

Дніпро виграв 12 матчів із 12 та продовжує тримати першу сходинку. Галичина із сімома перемогами та такою ж кількістю поразок знаходиться на сьомій позиції.