В чемпіонаті України розпочався новий етап: з якими рахунками завершилися два недільних матчі

249
Матч Старий Луцьк – Черкаські Мавпи-Дніпро. Фото: БК Черкаські Мавпи-Дніпро
У неділю, 17 грудня, відбулися два матчі нового київського бабла української баскетбольної Суперліги. Черкаські Мавпи-Дніпро обіграли Старий Луцьк (75:63), а Київ-Баскет здолав БІПА (76:68).

В Суперлізі було зіграно два матчі регулярного сезону. Черкаські Мавпи-Дніпро переграли Старий Луцьк (75:63), а Київ-Баскет переміг БІПА (57:46).

Старий Луцьк – Черкаські Мавпи-Дніпро – 63:75

Мавпи, які підходили до матчу у статусі фаворита, ледве самі собі не створили проблеми. Першу десятихвилинку вони очікувано виграли із впевненим рахунком 31:17, а в другій дозволили собі розслабитися, за що були покарані суперником – 15:22.

Велика перерва, вочевидь, пішла Мавпам на користь, і третю чверть вони виграли із найбільш переконливим рахунком – 21:6. Однак в останні десять хвилин фаворит знову дозволив собі зіграти недбало проти Старого Луцька та поступився – 8:18.

На щастя для Мавп, попередній запас все ж таки дозволив виграти їм зустріч.

• Найрезультативнішим гравцем Мавп став Роман Новиков. Він записав на свій рахунок 18 очок;
  • У складі Старого Луцька найбільш влучним був Томас Стейсі – 13 очок.

Баскетбол. Суперліга.

Старий Луцьк – Черкаські Мавпи-Дніпро – 63:75 (17:31, 22:15, 21:6, 18:8)

• Мавпи розташовуються на третьому місці в таблиці, маючи дев’ять перемог та п’ять поразок.
  • Старий Луцьк йде дев’ятим із п’ятьма перемогами та дев’ятьма поразками.
  • 18 грудня Старий Луцьк зіграє проти БІПА, а Мавпи проти Київ-Баскета.

БІПА – Київ-Баскет – 68:76

Матч проходив у безкомпромісній боротьбі. Переможцем першої чверті вийшов БІПА із рахунком 21:17. Проте вже у другій десятихвилинці кияни видали захопливий ривок, вигравши – 21:9.

Друга чверть забрала настільки багато сил у Київ-Баскета, що навіть велика перерва не надто допомогла команді відновитися.

Третю чверть вони за інерцією ще змогли виграти із невеликим відривом – 17:13. Але в останній частині зустрічі в них розпочалися проблеми, і вони програли із рахунком 21:25, що пропри все, не повпливало на загальний переможний результат.

• Найкращим бомбардиром БІПА став Маркус Льюїс. Він набрав 18 очок;
  • Київ-Баскету найбільше очок приніс Марканвіс Хаймон – 16.

БІПА – Київ-Баскет – 68:76 (21:17, 9:21, 13:17, 25:21)

• На чолі Київ-Баскета дебютував 39-річний ексголовний тренер Будівельника Дмитро Забірченко, який замінив на цій посаді звільненого Володимира Холопова;
  • БІПА залишається на десятому місці в таблиці із чотирма перемогами та десятьма поразками;
  • Київ-Баскет вийшов на шосту сходинку із сьома перемогами та такою ж кількістю поразок.