Прометей взяв реванш у Бешикташа: українська команда розгромила турків у Єврокубку

255
БК прометей. Фото: Google
Сьогодні, 13 грудня, БК Прометей провів 11-й матч у рамках Єврокубка. «Титани» у Ризі дали бій стамбульському Бешикташу та перемогли турків, взявши реванш за поразку у першому турі.
  • У першому колі регулярного чемпіонату Кубка Європи цього сезону БК Прометей провів п'ять невдалих матчів. Але особливо болючою була поразка від турецького Бешикташа – фінальна сирена зафіксувала цифри – 92:70 на користь стамбульців.

Підопічні Ронена Гінзбурга досить впевнено розпочали гру, вигравши першу чверть з рахунком 26:14, але у другій розслабилися та програли туркам – 19:26.

На третю чверть головний тренер БК Прометей знайшов потрібні слова, щоб мотивувати своїх підопічних, які не залишили Бешикташу жодних шансів – 27:10.

Заключна чверть пройшла з перевагою турків, 20:17, але цього було замало для підсумкового тріумфу суперника.

Єврокубок. Група A. 11-й тур.

Прометей – Бешикташ – 89:70 (26:14, 19:26, 27:10, 17:20)

Після сьогоднішньої перемоги БК Прометей займає п’яте місце у турнірній таблиці.

• У наступному матчі БК Прометей зіграє у Латвійсько-естонській лізі проти Талліна Калев. Гра запланована на 16 грудня.
  • У Єврокубку український клуб 20 грудня зустрінеться з Лондон Лайонс.