Реванш не вдався: огляд і результат першого матчу ігрового дня у Суперлізі

Аватар Ілля Деулін Ілля Деулін
583
Старий Луцьк – Політехніка-Галичина. Фото: ФБУ
Запас очок після трьох чвертей дозволив Старому Луцьку програти заключну десятихвилинку Політехніці-Галичина, але здобути перемогу над львів'янами у матчі Суперліги.

8 грудня відбувся перший матч другого ігрового дня баблу Суперліги в Черкасах між Старим Луцьком та львівською Політехнікою-Галичина.

Лучани прибрали ініціативу до власних рук вже з першої чверті і поступово нарощували її. Так, до кінця третьої десятихвилинки рахунок складав вже 70:49 на користь умовних господарів.

У заключній чверті львів'яни змогли відіграти 21 бал відстані, але ґав не ловили й лучани. Підопічні Дмитра Чайковського за четверту десятихвилинку набрали лише дев'ять очок, але і цього виявилося достатньо, щоб друге в сезоні перемогти «політехніків».

Баскетбол. Суперліга.

Старий Луцьк – Політехніка-Галичина – 79:70 (20:17, 21:17, 29:15, 9:21)

• У складі переможців найкраще себе показав Володимир Коцко – 21 бал, три підбирання, шість передач за 25:38 хвилин на паркеті.
  • Гравцю Політехніки Джакору Нельсону вдалося оформити «дабл-дабл»: 26 очок і 10 підбирань за 34:04 хвилини на паркеті.
  • Дана гра не змінила становища команд у турнірній таблиці: Політехніка-Галичина – сьома, Старий Луцьк – дев'ятий.
  • Наступні матчі команд відбудуться 9 грудня: львів'яни зіграють з Київ-Баскетом, а лучани – з Прикарпаттям-Говерлою.
  • У матчі першого кола львів'яни також поступилися, але з рахунком 73:78.