Український клуб зробив камбек і обіграв італійців у Єврокубку: яке місце займає команда у турнірній таблиці

458
В атаці Калеб Агада. Фото: БК Прометей
У середу, 22 листопада, Прометей обіграв Венецію (89:82) в рамках восьмого туру Єврокубка. Українська команда здобула четверту звитягу на турнірі.

Прометей обіграв Венецію (89:82) у восьмому турі Єврокубка.

У перших двох чвертях між суперниками точилася рівна боротьба, однак в обох випадках із невеликою перевагою вигравала італійська команда – 21:20, 23:20.

Після великої перерви український колектив зумів переламати хід зустрічі.

Третю десятихвилинку Прометей виграв – 31:25 та підійшов до останньої чверті, ведучи у матчі. В останній чверті Прометей вже не відпустив свого суперника та здобув перемогу із рахунком 18:13.

• Найрезультативнішим гравцем Прометея став Ондржей Балвін. Він записав на свій рахунок 14 очок;
  • У складі Венеції найбільш влучним був Кайл Вілтжер – 18 очок.

Баскетбол. Єврокубок. Рига (Латвія). Восьмий тур

Прометей – Венеція – 89:82 (20:21, 20:23, 31:25, 18:13)

• Прометей завдяки цій перемозі вийшов на шосте місце (з десяти) у турнірній таблиці групи А, маючи чотири перемоги та чотири поразки у восьми турах. Ця позиція виводить команду в 1/8 фіналу;
  • Наступну гру у Єврокубку наша команда проведе 29 листопада проти Ховентута.