Прометей поступився БК Огре у матчі ЛЕБЛ: команда Гінзбурга зазнала першої поразки в турнірі

935
Баскетболісти Прометея. Фото: БК Прометей
Чинний чемпіон Латвійсько-естонської баскетбольної ліги БК Прометей у ранзі найсильнішої команди змагань вперше програв. Команда Ронена Гінзбурга поступилася в другому матчі поспіль.

4 листопада в рамках Латвійсько-естонської баскетбольної ліги Прометей зустрічався з минулорічним чвертьфіналістом турніру – БК Огре.

Підопічні Ронена Гінзбурга непевно почали першу чверть, за підсумками якої програли супернику 11 пунктів. Втім, українські баскетболісти намагалися скоротити відставання і на велику перерву команди пішли за двоочкової переваги Огре.

В третій десятихвилинці латвійці знову виявилися сильнішими за Прометей та закрили чверть з восьмиочковою перевагою. Прокинулася команда Гінзбурга лише під середину заключної десятихвилинки, коли змогли надолужити відставання, але суперник знову пішов у відрив.

Таким чином, Прометей зазнав першої поразки в ранзі чинного чемпіона Латвійсько-естонської баскетбольної ліги.

Баскетбол. Латвійсько-естонська баскетбольна ліга

Прометей – Огре – 76:85 (18:29, 24:15, 19:25, 15:16)

• У складі Прометея найкращим став Рональд Марч – 15 очок, три підбирання, одна передача за 28:43 хвилин на паркеті.
  • Раніше команда Гінзбурга зазнала поразки від Парижа в Єврокубку (79:96), тож Прометей програв вдруге поспіль.
  • Наступний матч червоних пройде 8 листопада у Єврокубку проти БК Вулвз. У ЛЕБЛ ж команда Гінзбурга проведе черговий поєдинок 10 листопада проти Рігас Зеллі.
  • Також 4 листопада гру ЛЕБЛ проводив Віймсі Артема Ковальова та Іллі Ліщини, який розгромно програв ВЕФ Рига (46:96).