Дніпро здобув найбільшу перемогу в сезоні Суперліги: турнірна таблиця чемпіонату України з баскетболу

1805
Дніпро – Говерла. Фото: ФБУ
Сьогодні, 3 листопада, відбулось два поєдинки чемпіонату України з баскетболу. Дніпро здобув найбільшу перемогу в поточному сезоні Суперліги, обігравши Говерлу.

3 листопада відбулося два поєдинки в рамках українською Суперліги з баскетболу.

Кривбас – Галичина – 68:88 (15:16, 20:29, 15:23, 18:20)

У першому матчі дня Львівська Політехніка-Галичина здобула перемогу над Кривбасом з рахунком 88:68 в рамках дніпровського баблу.

Кривбас на рівних тримався з суперником 12 хвилин, після чого Політехніка-Галичина оформила двозначну перевагу, в третій чверті повела +20 і збавила оберти, довівши гру до перемоги.

Дніпро – Говерла – 104:58 (24:21, 32:12, 25:14, 23:11)

Дніпряни здобули впевнену перемогу у домашньому поєдинку, здолавши Прикарпаття-Говерлу з рахунком 104:58.

Вперше в сезоні 2023/24 команда Суперліги набрала 100+ очок за матч. Різниця у 46 очок – це найбільша перемога у сезоні. До цього найбільшим показником були 43 очки у матчі Будівельника та Старого Луцька (88:45).