БК Запоріжжя переміг Прикарпаття-Говерлу: відомий найкращий гравець матчу Суперліги

Аватар Віктор Глухенький Віктор Глухенький
418
У другому матчі львівського бабла Запоріжжя впенено перемогло Прикарпаття-Говерлу, не віддавши жодної чверті. Команда Валерія Плеханова тримається в трійці лідерів Суперліги.

Запоріжжя реабілітувалося за поразку від Дніпра (69:78) перегравши Прикарпаття-Говерлу. Підопічні Валерія Плеханова навіть не дозволили супернику виграти хоча б одну чверть (третя закінчилася внічию).

Запорукою успіху Запоріжжя стала хороша реалізація триочкових кидків – близько 40 відсотків у третій чверті. При цьому за 30 ігрових хвилин у команди здалеку відзначилися одразу шість виконавців.

У переможців найрезультативнішимi гравцями стали Антон Буц та Олександр Сiзов – по 15 очок.

У Прикарпаття-Говерли найбільше накидав у кошик суперника Сергiй Старцев – 18 очок.

Суперліга Favbet. Регулярний чемпіонат

Львів, ПС Галичина

Прикарпаття-Говерла-КФВ — Запоріжжя 59:76 (17:24, 12:17, 17:17, 13:18)

• Після трьох ігор в новому сезоні Запоріжжя йде третім у турнірній таблиці. Прикарпаття-Говерла провело чотири поєдинки і наразі посідає шостий щабель.
  • В наступному матчі Суперліги Запоріжжя поміряється силами з Політехнікою-Галичиною. Поєдинок заплановано на завтра, 21 жовтня. Почтаок гри о 18:00.
  • Прикарпаття-Говерла також 21 жовтня протистоятиме БІПА. Гра розпочнеть о 12:00.