Українське дербі у Латвійсько-естонській лізі: Калев Ковляра переграв Таллінн Тихонова

505
Олександр Ковляр. Фото: Google
У п’ятницю, 13 жовтня, відбувся матч баскетбольної Латвійсько-естонської ліги, у якому Калев Олександра Ковляра вдома переграв Таллінн Дмитра Тихонова – 98:51.

У Латвійсько-естонській баскетбольній лізі відбулося українське дербі. Калев Олександра Ковляра переміг Таллінн Дмитра Тихонова – 98:51.

Баскетбол. Латвійсько-естонська ліга, Естонія (Таллінн). Четвертий тур

Калев – Таллінн – 98:51

Ковляр відіграв 18 хвилин, набрав вісім очок (два з чотирьох двоочкові, один з чотирьох триочкові, один з двох штрафні), зібрав два підбирання, віддав п’ять передач при двох втратах. РЕ «плюс десять». Плюс-мінус «плюс 15».

Тихонов відіграв 23 хвилини, набрав три очка (один з чотирьох двоочкові, один з двох штрафні), зібрав одне підбирання, віддав одну передачу при одній втраті та двох фолах. РЕ «нуль». Плюс-мінус «плюс 32»,