Київ-Баскет у грі передсезонного турніру подолав Старий Луцьк: переможець матчу визначився лише в овертаймі

946
Старий Луцьк – Київ-Баскет. Фото: Київ-Баскет
Матч передсезонного турніру між Старим Луцьком та Київ-Баскетом подарував неймовірну інтригу, адже лише в овертаймі київська команда здобула перемогу.

22 вересня у Луцьку стартував передсезонний турнір, в якому беруть участь команди Суперліги та колектив Першої ліги – Прометей. В матчі першого ігрового дня зустрілися господарі паркету зі Старого Луцька та Київ-Баскет.

До перерви перевагу мала саме столична команда, яка закінчила перші дві чверті на свою користь з рахунком 43:30. Втім, по перерві господарі паркету змогли взяти ситуацію у власні руки та вирівняти становище. Так, після чотирьох чвертей рахунок був нічийним – 70:70.

Нічиї в даному матчу бути не могло і для визначення переможця довелося проводити овертайм. В ньому виявилися сильнішими підопічні Володимира Холопова, які і перемогли в даному поєдинку.

Баскетбол. Турнір ім. О. Веремійчика.

Старий Луцьк – Київ-Баскет – ОТ 80:86 (18:29, 12:14, 24:17, 16:10, 10:16)

• У складі киян найкращими стали Брентлі Байнум (22 очка і шість підбирань) та Вадим Заплотинський (17 очок і дев’ять підбирань).
  • В луцькій команді найрезультативнішим став Володимир Коцько, який набрав 20 очок, шість передач та п’ять підбирань.
  • У першому матчі ігрового дня вищоліговий Прометей переміг БК Рівне з рахунком 100:95.