Прикарпаття-Говерла перемогла Політехніку-Галичина в передсезонному турнірі: господарі паркету здійснили камбек

735
Прикарпаття-Говерла — Політехніка-Галичина. Фото: Instagram
В матчі першого ігрового дня передсезонного турніру в Івано-Франківську господарі паркету з Прикарпаття-Говерли здобули вольову перемогу над Політехнікою-Галичина.

20 вересня у Івано-Франківську стартував передсезонний турнір, протягом якого команди готуватимуться до нового сезону баскетбольної Суперліги. В другому матчі першого ігрового дня зустрілися Прикарпаття-Говерла та львівська Політехніка-Галичина.

До великої перерви лідерство в матчі мала саме галицька команда, але вдалі дії підопічних Євгена Мурзіна в заключній чверті дали змогу розгромити свого суперника з рахунком 24:7. Як наслідок – вольова перемога господарів паркету.

Баскетбол. Кубок Івано-Франківська-2023.

Прикарпаття-Говерла — Політехніка-Галичина – 68:59 (10:13, 13:21, 21:18, 24:7)

• У першому матчі турніру Будівельник переміг Дніпро.
  • MVP поєдинку став капітан господарів Сергій Старцев, який записав до свого активу 25 очок та сім підбирань.
  • У складі гостей кращими стали американські легіонери – Нельсон і Девіс на двох записали до активу 30 очок та 15 підбирань.