Розгром і камбек: збірна України провела матч з Австрією на Євро-2024 – за яке місце боротиметься команда

5127
4 голоси
Юніорська жіноча збірна України з баскетболу. Фото: FIBA
У п’ятницю, 9 серпня, жіноча збірна України з баскетболу U-18 обіграла однолітків з Австрії (80:62) у рамках першого раунду плей-оф за 9-18 місця на Євро-2024 в дивізіоні В.

Юніорська жіноча збірна України з баскетболу обіграла команду Австрії (80:62) в першому раунді плей-оф за 9-18 місця на Євро-2024 в дивізіоні В.

Перша половина зустрічі виявилася невдалою для наших дівчат – поразки 14:20 та 19:20 у чвертях.

Однак після великої перерви українки зібралися та видали потужний відрізок матчу – 24:15 та 23:7 у десятихвилинках. Синьо-жовті святкували перемогу із загальним рахунком 80:62.

Баскетбол. Євробаскет 2024 U-18 (жінки). Дивізіон В. Матч за 9-18 місця

Україна – Австрія – 80:62 (14:20, 19:20, 24:15, 23:7)

• У суботу, 10 серпня, Україна обіграла Ісландію (69:51).
  • У неділю наша команда буде грати за підсумкове 9 місце проти Ірландії (початок о 15:30).