Камбек і переможні 80 секунд: Україна зіграла драматичний матч на Євро-2024 – за яке місце боротиметься збірна

12822
5 голосів
Збірна України з баскетболу U-18, фото: FIBA
У п’ятницю, 2 серпня, чоловіча збірна України з баскетболу U-18 поступилася одноліткам із Норвегії (71:76) у рамках плей-оф за 9-16 місця на Євро-2024.

Юніорська збірна України з баскетболу програла команді Норвегії (71:76) в плей-оф за 9-16 місця на Євро U-18.

Синьо-жовті виграли першу половину матчу, пішовши на велику перерву із перевагою у шість очок. Однак норвезька команда виграла третю та четверту чверті, здобувши перемогу в напруженій зустрічі.

Цікаво, що команди входили в кінцеві 80 секунд гри за рівного рахунку, після чого українська збірна очок не набирала, а норвежці зуміли набрати п’ять балів.

Найрезультативнішим гравцем збірної України став Ілля Упир, у якого 18 очок в активі.

Баскетбол. Євробаскет U-18 (чоловіки). Скоп’є (Північна Македонія). Дивізіон В. Матч за 9-16 місця

Норвегія – Україна 76:71 (15:12, 12:21, 26:19, 23:19)

• Зазначимо, що у наступному матчі в сітці за 13-16 місця чемпіонату Європи збірна України обіграла Словаччину (77:67).
  • В фінальному матчі за 13 місце українці 4 серпня зіграють з румунами.