Капітан нашої збірної допомогла Валенсії перемогти у чемпіонаті Іспанії: команда українки очолила таблицю

62
Аліна Ягупова. Фото: Google
У поєдинку 29-го туру регулярного чемпіонату іспанської Ліги феменіна Валенсія на домашньому паркеті переграла Ферроль (79:66). Українка Аліна Ягупова у цій грі стала четвертою за результативністю гравчинею своєї команди.

Валенсія здобула чергову перемогу в жіночому чемпіонаті Іспанії, дуже впевнено обігравши Ферроль (79:66). Господарки паркету потужно розпочали гру, вигравши першу чверть у плюс 11 очок, що й стало запорукою підсумкової вікторії.

Капітан жіночої збірної України та центрова Валенсії Аліна Ягупова в цьому матчі провела на майданчику 25 хвилин:

• дев’ять очок (три з п’яти двоочкові, оид з семи триочкові), зробила п’ять підбирань,
  • виконала сім передач,
  • здійснила одне перехоплення,
  • дістала один фол.

Іспанія. Ліга феменіна

Валенсія – Ферроль 79:66 (32:21, 14:16, 27:17, 7:12)

• Після 28-ти турів Валенсія знаходиться на першому щаблі турнірної таблиці, випереджаючи на очко Перфумеріас Авеніду. Однак. у головних конкуренток Ягупової є ще гра в запасі.
  • У наступному турі регулярного чемпіонату, який стане останнім, Валенсія на виїзді зіграє проти Каді Ла Сеу. Поєдинок заплановано на 20 квітня. Початок гри о 20:00 за київським часом.