Прометей відсвяткував розгромну перемогу у першому матчі півфіналу ЛЕБЛ: хто став найрезультативнішим гравцем

63
Гравець Прометея. Фото: Google
У середу, 10 квітня, пройшов перший поєдинок в рамкав 1/2 фіналу ЛЕБЛ, у якому зустрічався український Прометей та латвійська ВЕФ Рига. Гра завершилася з рахунком 76:66 на користь нашої команди.
  • Прометей та ВЕФ Рига у чвертьфінальній серії перемогли своїх суперників з однаковим рахунком 2:0. Українці здолали БК Огре (97:82 та 90:82), а латвійці – земляків із Ригас Зеллі (87:72 та 94:87).
  • Сьогоднішня гра була третьою для команд у сезонній серії. Спочатку успіх святкував Прометей (70:66), а місяць тому сильнішим був ВЕФ Рига (83:76).

Сьогодні, 10 квітня, пройшов перший півфінальний поєдинок Латвійсько-Естонської ліги за участю українського клубу Прометей. Протистояла нашій команді латвійська ВЕФ Рига.

Вітчизняна команда була сильніша та здобула впевнену перемогу з рахунком 76:66.

Як проходив матч між Прометеєм та ВЕФ Рига

• У першому періоді між команда була завзята боротьба, але наші хлопці зуміли взяти гору з рахунком 19:17.
  • Другий тайм також пройшов під диктовку Прометея, які тільки збільшили переможний рахунок – 22:18.
  • Латвійці, здавалося, прийняли загальну поразку у матчі вже у третьому ігровому відрізку часу та знову зазнали фіаско – 14:20.
  • Але в останньому періоді все ж зуміли виграти – 17:15.

Півфінал ЛЕБЛ, перший матч

Прометей – ВЕФ Рига – 76:66 (19:17, 22:18, 20:14, 17:15)

Найрезультативнішим гравцем матчу став Шон Пайрс з ВЕФ Рига. Американець набрав 23 очки. У Прометея лідером за цим показником став ще один представник США Тай Одіасе та українець Ілля Сидоров. Обидва набрали по 15 балів.

• Наступну гру команди проведуть у неділю, 14 квітня.