Дніпро зазнав першої поразки у сезоні: лідер чемпіонату України сенсаційно поступився Черкаським Мавпам

68
Черкаські Мавпи – Дніпро. Фото: ФБУ
Лідер чемпіонату України з баскетболу Дніпро з однойменного міста сенсаційно поступився Черкаським Мавпам у виїзному поєдинку з рахунком 77:70.

Сьогодні, 17 березня, відбувся поєдинок регулярного чемпіонату України з баскетболу, в якому зустрічалися Черкаські Мавпи та Дніпро.

Перша чверть завершилася з нічийним рахунком за рівної боротьби команд. У другій 10-хвилинці Дніпро зумів мінімально перемогти, ведучи у рахунку 37:36.

Однак в другій половині зустрічі Черкаські Мавпи діяли більш активно та агресивно, здобувши перемогу у наступних двох чвертях з рахунком 41:33.

Черкащани завдали дніпрянам першої поразки у сезоні – формальні гості до сьогодні мали 24 перемоги у 24 іграх сезону.

Зазначимо, що нещодавно команди зустрічалися в рамках чвертьфіналу Кубку України – Дніпро здобув впевнену перемогу (90:70).