Дніпро вийшов переможцем з матчу-трилеру: клуб вперше за п’ять років виграв Кубок України у шаленому поєдинку

323
Гравці Дніпра з трофеєм. Фото: ФБУ
У неділю, 10 березня, Дніпро обіграв Прометей (65:64) у фіналі Кубку України з баскетболу, вигравши бажаний трофей. Найкращим гравцем матчу став Максим Закурдаєв.

Перша команда Суперліги Дніпро виграла Кубок України з баскетболу серед чоловіків, обігравши у фіналі лідера Вищої ліги Прометей (65:64).

Матч пройшов у досить рівній боротьбі, що підкреслює його невисока результативність. Обидва колективи діяли обережно та намагалися не розкриватися у захисті.

Першу чверть досить впевнено виграв Дніпро – 16:8, а от в другій Прометей зумів зрівняти рахунок – 22:14.

Після великої перерви дніпряни знову пішли у відрив (27:16), однак в останній десятихвилинці Прометею не вистачило лише одного очка, аби вдруге зрівняти рахунок за підсумками чверті.

Баскетбол. Кубок України. Київ, ПС Венето-Спорт. Фінал

Прометей – Дніпро 64:65 (8:16, 22:14, 16:27, 18:8)

• Зазначимо, що найкращим гравцем матчу став захисник Дніпра Максим Закурдаєв, який набрав 22 очки, виконав чотири підбирання та набрав 16 балів за рейтингом ефективності, реалізувавши 3 з 8 триочкових;
  • Останнім переможцем Кубка України у сезоні 2020/2021 був Будівельник, який у фіналі обіграв Черкаські Мавпи – 70:93;
  • Дніпро востаннє брав трофей у кампанії 2018/19. У вирішальному матчі команда здолала Одесу (74:69). Всього в активі дніпрян чотири таких титули (+Кубок Суперліги-2011). Клуб повторив досягнення Будівельника;
  • Рекорд за кількістю виграних Кубків України належить Азовмашу (п'ять перемог).