Вогняний камбек: визначилися команди-фіналісти першого за три роки Кубку України

185
Станістав Тимофеєнко та Євген Сорочан. Фото: БК Дніпро
У суботу, 9 березня, були зіграні півфінали Кубку України з баскетболу. Прометей обіграв Київ Баскет (89:82), а Дніпро здолав Старий Луцьк (71:59).

В Кубку баскетболу серед чоловіків було зіграно півфінальні матчі турніру. Прометей (з Вищої ліги, європейська команда грає у Латвійсько-естонській лізі та Єврокубку) переграв Київ Баскет (89:82), а Дніпро виявився сильнішим за Старий Луцьк (71:59).

Київ-Баскет – Прометей – 82:89

Кияни пішли на велику перерву з перевагою у десять очок, однак слобожанці виграли третю чверть 27:17, відновивши статус-кво перед кінцевою десятихвилинкою.

В останній чверті Прометей зумів здобути вирішальну перевагу та у підсумку здолав Київ-Баскет з рахунком 89:82.

Баскетбол. Кубок України. Київ. Майданчик «Венето». 1/2 фіналу

Київ-Баскет – Прометей – 82:89 (26:22, 20:14, 17:27, 19:26)

Старий Луцьк – Дніпро – 59:71

Дніпро несподівано програв першу чверть Старому Луцьку, однак до великої перерви зумів здобути перевагу у сім очок. У другій половині зустрічі дніпряни зберігали відрив та у підсумку перемогли – 71:59.

Старий Луцьк – Дніпро – 59:71 (22:14, 15:30, 15:15, 7:12)

• Зазначимо, що фінальний матч між Дніпром та Прометеєм відбудеться у неділю, 10 березня;
  • Стартовий свисток у Палаці спорту «Венето» пролунає о 17:00 за Києвом;
  • Це перший сезон Кубку України після початку повномасштабної війни (у кампанії 2020/21 трофей виграв Будівельник, а через рік змагання були зупинені на стадії чвертьфіналу).