Прометей впевнено здолав Аріс та вийшов до чвертьфіналу Єврокубка: відомий наступний суперник українців

97
Гравці Прометея. Фото: Google
Сьогодні, 6 березня, Прометей переміг грецький Аріс Салоніки в рамках 1/8 фіналу Єврокубка з рахунком 95:67 та вийшов до наступної стадії турніру, де зіграє проти французького Бурга.

У середу, 6 березня, Прометей зустрічався з грецьким Арісом в рамках Єврокубку. Переможець цієї пари виходив до чвертьфіналу змагання.

Як проходив поєдинок для української команди

• У першому періоді наші баскетболісти впевнено перемогли суперника з різницею в 11 очок – 28:17.
  • Друга чверть також пройшла за переваги Прометея, але українська команда трохи скинула оберти – 23:15.
  • У третьому раунді греки намагалися дати бій та врятувати матч, але наші хлопці знову були сильнішими – 23:18.
  • Четвертий період також закінчився успіхом Прометея – 21:17.

Баскетбол. Єврокубок, 1/8 фіналу

Прометей – Аріс – 95:67 (28:17, 23:15, 23:18, 21:17)

Найрезультативнішим гравцем матчу став Ронні Харрелл з Аріса – 20 очок. У Прометея більше всього балів своїй команді приніс Кейлеб Агада – 16.

В рамках чвертьфіналу Єврокубка Прометей зіграє проти французького Бурга, який посів перше місце у групі В за підсумками групового етапу.