Лень повторив особистий рекорд в НБА: як зіграла команда українського баскетболіста

901
Олексій Лень (праворуч). Фото: AP Photos
Український центровий Сакраменто Кінгз Олексій Лень повторив особистий рекорд за ігровим часом у нинішньому регулярному чемпіонаті НБА у матчі проти чинних чемпіонів ліги Денвер Наггетс.

У ніч з 28 на 29 лютого Сакраменто Кінгз, за який виступає вітчизняний баскетболіст Олексій Лень, зустрічався з Денвер Наггетс. Команда українця програла супернику з рахунком 96:117.

Наш співвітчизник відіграв 16 хвилин у матчі та встановив особистий рекорд за ігровим часом у поточному сезоні НБА. В січні він стільки ж зіграв проти Шарлотт Горнетс.

Як зіграв Лень

• У першій чверті відзначився підбиранням у нападі, а також не реалізував кидок з-під кошика.
  • У другому періоді записав у до свого доробку блокшот, відігравши три хвилини.
  • Пропустив третю чверть і повернувся на паркет на старті заключної 12-хвилинки. Майже повністю відіграв четверту чверть, отримавши короткий перепочинок лише у середині останнього відрізку.
  • За відведений час набрав перші очки: зробив данк та виконав точний кидок з трисекундної зони суперника.
  • Матч Лень завершив з чотирма очками (2/4 реалізація), двома підбираннями, двома блокшотами та двома перехопленнями.

Нагадаємо, що Сакраменто у нинішньому сезоні здобув 33 перемоги та зазнав 25 поразок. Каліфорнійська команда посідає восьме місце в таблиці Західної конференції.

Наступний матч команда українця проведе в ніч на суботу, 2 березня, коли гратиме з лідером Західної конференції Міннесотою Тімбервулвз.