Прометей відсвяткував перемогу у матчі ЛЕБЛ та продовжує переслідувати лідера: турнірна таблиця

210
Джіан Клавелл. Фото: БК Прометей
У черговому поєдинку регулярного чемпіонату Латвійсько-Естонської баскетбольної ліги український Прометей у виїздній грі переграв Лієпаю (83:70).

До початку гри в Лієпаї більшість експертів вважали, що український Прометей здобуде легку перемогу проти місцевого одноіменного БК, але господарі паркету дали «титанам» дуже хороший бій.

Рахунок був рівним аж до останньої хвилини третьої чверті. Однак, підопічні Ронена Гінзбурга зрозуміли, що загравати з суперником годі й увімкнули додаткову передачу та видали ривок в плюс шість очок, якого в підсумку вистачило для загальної перемоги, яка досягла переваги в плюс 13 пунктів.

Найбільший вклад у перемогу Прометея вніс пуерториканський легіонер Джіан Клавелл: 20 очок та по три підбирання і передачі.

18 пунктів здобув американець Тай Одіасе, який сьогодні також був у вогні.

Лієпая – Прометей 70:83 (23:21, 16:16, 20:26, 11:20).

• У ЛЕБЛ наступним опонентом підопічних Ронена Гінзбурга буде ВЕФ Рига.
  • Цей поєдинок заплановано на 2 березня. Початок гри о 18:00 за київським часом.