БК Запоріжжя вирвав перемогу у БІПИ: підсумок нервового матчу та турнірна таблиця Суперліги

154
В атаці Олександр Сизов. Фото: ФБУ
Один з лідерів вітчизняної Суперліги Запоріжжя у перенесеному поєдинку на характері обіграв БІПУ, чим зміцнив свою позицію на третьому щаблі у турнірній таблиці регулярного чемпіонату.

Сьогодні, 22 лютого, у Дніпрі відбувся перенесений матч регулярного чемпіонату Суперліги між Запоріжжям та БІПА.

Гра мала відбутись у Дніпрі ще 23 січня, але через повітряні тривоги вона була перенесена.

Звітна гра видалась дуже бойовою, незважаючи на той факт, що одесити є одними з аутсайдерів першості, а запоріжці навпаки – одним з лідерів.

Всередині останньої чверті БІПА тричі зрівнювала рахунок і навіть одного разу вийшла вперед на одне очко, а на останній хвилині точний дальній Рудика дозволив БІПІ бути перереду з перевагою у два пункти.

Однак, Запоріжжя зусиллями Бикова зрівняло рахунок 76:76, плюс Льюїс сфолив під кільцем на Нікітіні, який реалізував обидва штрафні - 78:76.

У Запоріжжя найрезультативнішим гравцем став Максим Нікітін з 22 очками, а у БІПИ 36 очок набрав їх американський легіонер Маркус Льюїс.

БІПА – Запоріжжя 76:78 (15:15, 17:23, 18:17, 26:23)