Прометей впевнено переміг Валмієру та продовжує гонитву за лідером: турнірна таблиця ЛЕБЛ

246
Гравці Прометея. Фото: Google
У поєдинку регулярного чемпіонату Латвійсько-Естонської баскетбольної ліги український Прометей зумів здобути перемогу над Валмієрою з рахунком 91:77.

У п’ятницю, 16 лютого, в матчі регулярного чемпіонату Латвійсько-Естонської баскетбольної ліги Прометей обіграв Валмієру (91:77).

Наша команда сьогодні зустрічалася з одним із аутсайдерів турніру, тому вважалася фаворитом гри.

Як пройшла гра

• Прометей впевнено виграв першу чверть – 22:14.
  • У другому періоді наші баскетболісти не збавили обертів та знову обіграли суперника – 23:14.
  • У третій чверті Валмієра виступила краще, ніж у попередніх таймах, але також програла – 21:18 на нашу користь.
  • Заключний раунд українці програли з рахунком 25:31, але на остаточний результат це не вплинуло – перемога Прометея – 91:77.

ЛЕБЛ, 16 лютого

Прометей – Валмієра – 91:77 (22:14, 23:14, 21:18, 25:31)

Найрезультативнішим гравцем поєдинку став Тай Одіасе, який записав на свій рахунок 31 очко та два підбирання за 23 хвилини 26 секунд на майданчику.

Після сьогоднішньої перемоги Прометей займає друге місце у турнірній таблиці та продовжує гонитву за лідером турніру БК Калев/Крамо.