Дніпро підтвердив реноме лідера, чергова поразка Кривбаса, овертайм у матчі Запоріжжя: підсумки дня Суперліги

215
В атакі Максим Закурдаєв. Фото: ФБУ
У неділю, 12 лютого, трьома поєдинками завершився черговий бабл вітчизняної Суперліги, який пройшов на паркеті у Рівному. У головному матчі дня лідер чемпіонату Дніпро розбив місцевий БК.

У першому матчі ігрового дня Запоріжжя здобуло дуже непросту перемогу над Політехнікою-Галичиною, подужавши львів'ян лише за підсумками овертайму.

Вирішальними стали середній кидок запоріжців Нікітіна та дальній Кабанова, які дозволили формальним гостям повести з різницею у плюс п'ять очок за хвилину до сирени.

У Політехніки-Галичини найрезультативнішим гравцем став Максим Сафонов з 20 очками, а Ярослав Карпюк оформив дабл-дабл з 11 очками та 11 підбираннями.

В складі Запоріжжя найбільший вклад у перемогу зробив Максим Нікітін, який завершив гру з 25 очками та 12 підбираннями.

• Політехніка-Галичина — Запоріжжя 66:71 ОТ (23:13, 6:15, 10:13, 17:15, 10:15)

Натомість Прикарпаття-Говерла впевнено перемогла Кривбас. Команда Євгена Мурзіна домінувала протягом всього матчу і віддала опоненту лише одну чверть, яка на підсумковому результаті не відобразилась.

Найрезультативнішим гравцем поєдинку став форвард франківців Ілля Кабацюра: 23 очки, сім підбирань, одна передача.

• Кривбас — Прикарпаття-Говерла 63:88 (13:17, 15:24, 19:18, 16:19)

Завершував рівненський бабл поєдинок між його господарями та Дніпром.

Пiдопiчні Володимира Коваля потужно розпочали поєдинок, зробивши ривок у плюс десять (14 на 4) у перші три хвилини. І це, в підсумку, і стало запорукою майбутньої вікторії.

У другій половині гри лідер першості продовжував тримати суперника на дистанції й навіть збільшив свій гандикап до 13 пунктів за підсумками чверті номер три. У заключній чверті Дніпро спокійно довів гру до переможного кінця.

У складі переможців 27  очок набрав  Максим Закурдаєв, який і став MVP.

• Днiпро — Рiвне 87:69 (29:18, 19:22, 20:15, 19:14)