Розгромна перемога Дніпра, тріумф Запоріжжя та трилер за участі Рівного: підсумки ігрового дня Суперліги

404
Станіслав Тимофеєнко. Фото: ФБУ
У суботу, 10 лютого, в українській Суперлізі було зіграно три поєдинки в рамках другого ігрового дня рівненського баблу. Найнапруженішою вийшла гра між господарями паркету Рівним та Кривбасом.

У першому матчі суботнього ігрового дня у Рівному Дніпро здобув легку та дуже впевнену перемогу над львівською Політехнікою-Галичиною (80:56).

Головний тренер дніпрян Володимир Коваль навіть дав повністю відпочити в цій грі своїм провідним виконавцям Михайлу Горобченку та Володимиру Конєву.

Ключовою в поєдинку стала третя чверть, яку Дніпро виграв з різницею в 19 очок – 27 на 6.

Найрезультативнішими гравцями в матчі стали дніпряни Станіслав Тимофеєнко з 16 очками та Максим Закурдаєв з 15 очками.

Дніпро – Політехніка-Галичина 80:56 (21:13, 20:13, 27:6, 12:24)

У другому матчі ігрового дня теж обійшлося без сенсації: Запоріжжя втретє у сезоні обіграло Прикарпаття-Говерлу (68:55).

Ще за хвилину до великої перерви гандикап підопічних Валерія Плеханова досягав двозначної позначки (35:24).

Перед останньою перервою підопічні Євгена Мурзіна трохи скоротили своє відставання, але у заключній десятихвилинці запоріжці знову активізувалися і довели матч до перемоги.

Прикарпаття-Говерла — Запоріжжя 55:68 (18:15, 8:20, 14:17, 15:16)

А закривав ігровий день поєдинок між Рівним та аутсайдером першості Кривбасом.

Господарі паркету потішили нечисленну місцеву публіку, здобувши дуже непросту й вольову перемогу в домашньому матчі.

Найбільше у складі Рівного постарався задля загальної вікторії американський важкий форвард Ромео Сміт, який набрав 16 очок, додавши до них ще 6 підбирань та одну передачу.

Кривбас — Рівне 76:78 (25:13, 16:21, 18:21, 17:23)

• Політехніка-Галичина завершить бабл в Рівному матчем проти Запоріжжя.
  • Кривбас спробує поліпшити свою статистику у грі проти Говерли.