Прометей «знищив» Ховентут в останній чверті: відомо, з ким український клуб зіграє в 1/8 фіналу Єврокубку

295
Прометей. Фото: Google
Сьогодні, 7 лютого, дніпровський Прометей зустрічався з іспанським Ховентутом в рамках 18-го туру Єврокубка. Перемогу у матчі здобув український клуб – 94:80.

У середу, 7 лютого, Прометей зіграв матч останнього туру групового етапу Єврокубка. Суперником нашої команди був іспанський Ховентут.

Український вже гарантував собі місце у топ-6 завдяки поразці Венеції від литовського Вулвз у рамках 16-го туру Єврокубка.

При цьому лише четверте місце надавало перевагу свого майданчику у першому раунді плей-оф. Цю позицію «титанам» могла гарантувати перемога над іспанським клубом із різницею в сім очок.

Українці впевнено провели першу чверть, проте вона завершилася з нічийним рахунком 27:27. У другій та третій 10-хвилинці іспанський Ховентут обіграв Прометей та впевнено лідирував у матчі.

Однак український клуб зумів зібратися та провів фантастичну останню чверть, вигравши її з перевагою у 27 балів. Перемога дозволила Прометею гарантувати собі місце у топ-4 групи А.

В 1/8 фіналу турніру український клуб зіграє вдома проти грецького Аріса, п'ятої команди групи В.