«Нейтральна» росіянка не стала проблемою: Світоліна перемогла у другому колі турніру в Бад-Гомбурзі
Перша ракетка України Еліна Світоліна напередодні старту на Вімблдоні-2026 випробовує свої зусилля на турнірі в Німеччині, обігравши представницю Росії.
Зірка українського тенісу Еліна Світоліна здійснила яскравий камбек і здолала «нейтральну» росіянку Людмилу Самсонову у другому колі турніру в німецькому Бад-Гомбурзі.
Перший сет 31-річна українка програла з рахунком 3:6, але по ходу зустрічі зуміла проявити характер і вирвати перемогу.
Вже у другому сеті Світоліна перемогла з рахунком 6:3, а вирішальну партію перша ракетка нашої держави виграла ще більш впевнено – 6:2.
Теніс. WTA. Бад-Гомбург (Німеччина). Друге коло
Еліна Світоліна (WTA 8, Україна) – Людмила Самсонова (WTA 42, нейтральна) – 2:1 (3:6, 6:3, 6:2)
- В чвертьфіналі турніру в Бад-Гомбурзі Світоліна зустрінеться із представницею Китаю Ван Сіньюй. Матч відбудеться 25 червня.
- Трав'яний турнір в Німеччині є частиною підготовки до Вімблдону-2026, жіноча кваліфікація якого вже стартувала.
- Раніше ми повідомляли про оновлений рейтинг WTA і місця українських тенісисток в ньому.
Реклама
150000 грн
Ліцензія КРАІЛ № 78 від 23.08.2023
Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри