Теніс

Українська тенісистка вийшла до півфіналу турніру в Лісабоні: відомо можливих суперниць нашої спортсменки

Ілля Деулін
Переглядів 833
Катаріна Завацька. Фото: Google
Українська тенісистка Катаріна Завацька у матчі чвертьфіналу турніру ITF W40 у Лісабоні розгромила сербську суперницю Деяну Радановіч з рахунком 2:0 та вийшла до півфіналу змагань.

Українська тенісистка Катаріна Завацька вийшла до півфіналу турніру ITF W40 у португальському Лісабоні. Стадією раніше українка подолала суперницю з Сербії Деяну Радановіч.

Перший сет мав у собі неймовірну інтригу, і він закінчився перемогою Завацької з рахунком 7:5. В другому сеті такої рівності вже не було і в ньому українка розгромила свою суперницю з рахунком 6:1.

Як наслідок, Завацька здобула суху перемогу з рахунком 2:0.

Теніс. ITF W40 (Лісабон). 1/4 фіналу.

Катаріна Завацька – Деяна Радановіч – 2:0 (7:5, 6:1)

• Протягом матчу, який тривав 1 годину 41 хвилину, Завацька здійснила один ейс, реалізувала шість з чотирнадцяти брейк-поїнтів та здійснила чотири помилки на подачі.
  • Суперниця Завацької у півфіналі визначиться у матчі між португалкою Франсіскою Хорге та чешкою Анетою Кучмовою.