Теніс

Нашвидку розібралася з китаянкою: друга ракетка України увірвалася у чвертьфінал Вімблдону

Дмитро Вєнков
Переглядів 448
2 голоси
Еліна Світоліна. Фото: Getty Images
Українська тенісистка Еліна Світоліна (WTA 21) пробилася до 1/4 фіналу Вімблдону завдяки перемозі над китаянкою Ван Сіньюй (WTA 42) – 2:0 (6:2, 6:1).

Друга ракетка України Еліна Світоліна вийшла до 1/4 фіналу Вімблдону після перемоги над Ван Сіньюй – 2:0 (6:2, 6:1).

Світоліна практично без жодних проблем закрила матч за 56 хвилин, не залишивши суперниці жодного шансу.

Не вдалось завантажити відео.

Теніс. Вімблдон. Лондон (Велика Британія). 1/8 фіналу. Індивідуальний розряд

Еліна Світоліна – Ван Сіньюй – 2:0 (6:2, 6:1)

Після гри Світоліна відзначилася емоційною промовою, у якій нагадала світу про жахи, які коять росіяни в Україні.

Відео промови Світоліної

Зазначимо, що в 1/4 фіналу Світоліна зіграє проти Олени Рибакіної (WTA 4) з Казахстану;

• Матч відбудеться у вівторок, 9 липня. Гра стартує о 13:00 за київським часом. Рахунок особистих протистоянь між тенісистками рівний – 2:2;
  • Світоліна проведе 11-й чвертьфінал на турнірах Grand Slam, зокрема третій на британському «мейджорі», де її найкращим результатом є півфінал 2019 року та минулого сезону.