Коляденко побореться за «золото» Олімпіади 2024! Українська борчиня взяла реванш у своєї кривдниці

Євген Чепур
Переглядів 179
Ірина Коляденко. Фото: Google
У заключній жіночій дисципліні Олімпіади-2024 з вільної боротьби у ваговій категорії до 62 кг до золотого фіналу пробилася українська спортсменка Ірина Коляденко.

На змаганнях в Токіо-2020 Ірина Коляденко завоювала бронзову нагороду, поступившись у півфіналі представниці Киргизстану Айсулуу Тинибековій.

У півфіналі Олімпіади у Парижі нашій спортсменці знову належало зустрітися з Тинибековою.

Як пройшла півфінальна сутичка Коляденко

• Ірина відкрила рахунок після челенджу від тренерів – в суперниці зафіксували небезпечне положення. На перерву українка пішла ведучи в рахунку.
  • Суперниця зрівняла рахунок на старті другого періоду, але Коляденко ще до кінця четвертої хвилини повернула собі лідерство. Контратака на останній хвилині й попередження Тиникебовій додали Ірині ще п'ять балів.
  • У підсумку наша співвітчизниця перемогла з рахунком 9:2.

Як виступила Коляденко на старті ОІ-2024

• Розпочала змагання із вольової перемоги над представницею Монголії Пуревдорджийн Орхон – 8:7.
  • У чвертьфіналі перемогла болгарку Біляну Дудову – 7:3.