Олімпіада 2024

Україна не зуміла пробитися до фіналу естафети 4х400 метрів на Олімпіаді: хто встановив новий світовий рекорд

Віктор Глухенький
Переглядів 97
Тетяна Мельник. Фото: Google
Українcькі легкоатлети фінішувала поза фіналом естафети 4х400 метрів на Олімпіаді-2024, а новий світовий рекорд у цій дисципліні підкорився американцям.

У кваліфікаційному раунді змішаної естафети 4 по 400 метрів українці Олександра Погорілка, Тетяна Мельник, Данило Даниленко та Мар'яна Шостак фінішували поза фіналом естафети.

Олександр Погорілко останнім передав естафетну паличку, після чого на шосту сходинку синьо-жовтих вивела Тетяна Мельник. Позицію на етапі зберіг Данило Даниленко, а Мар'яна Шостак шостою перетнула фініш, тож українці завершили змагання поза фіналом.

Час збірної України на фініші склав 3:15.51 хвилини. 4.9 секунди налі спортсмени програли переможцям своєї групи британцям.

Зауважимо, що Україні не вистичало всього 3.9 секунди для фінішу серед прохідної трійки.

• Найкращий час на старті змагань продемонструвала американська четвірка у складі Вернона Норвуда, Шам'єра Літтла, Брайса Дедмона та Кейлін Браун. Вони показали час 3:07.41 хвилини, який став новим світовим рекордом у дисципліні.