Геращенко виграла меморіал Лонського: українці підкорилося дане досягнення вперше в кар'єрі
Ірина Геращенко вперше у власній кар'єрі стала переможницею меморіала Лонського.
Ірина Геращенко здобула дебютну перемогу на Меморіалі Олексія Лонського зі стрибків у висоту, що традиційно приймає Бердичів. Бронзова призерка Олімпійських ігор 2024 року підтвердила статус головної фаворитки змагань, завоювавши «золото» з результатом 1.92 метра.
Головні факти про виступ Геращенко та підсумки турніру
- Ідеальний початок: українка безпомилково долала планку на висотах 1.78 м, 1.81 м, 1.84 м, 1.87 м та 1.92 м, використавши на кожну лише по одній спробі.
- Одноосібне лідерство: вже після висоти 1.84 метра Ірина залишилася єдиною активною учасницею в секторі.
- Штурм рекорду: перемігши, атлетка спробувала підкорити висоту 1.97 м (свій найкращий показник у сезоні), проте всі три спроби виявилися невдалими.
- Срібна нагорода: друге місце посіла Лілія Клінцова з результатом 1.84 м, яка вперше за шість років змогла перелетіти цю планку.
- Дебют на подіумі: «бронзу» виборола 17-річна Меланія Вакуліна, яка оновила власний рекорд, стрибнувши на 1.81 м.
Реклама
150000 грн
Ліцензія КРАІЛ № 78 від 23.08.2023
Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри