Кохан виграв «срібло» на етапі Континентального туру: українець здобув медаль на восьмому турнірі поспіль
Український метальник молоту Михайло Кохан здобув чергову нагороду в цьому сезоні. Наш спортсмен показав другий результат на етапі Континентального туру в Загребі.
У столиці Хорватії відбувся етап «золотої» серії Континентального туру з легкої атлетики. Слідом за Ярославою Магучіх, яка виграла змагання зі стрибків у висоту, свою медаль здобув Михайло Кохан.
25-річний метальник молоту показав у Загребі другий результат, у п’ятій спробі відправивши снаряд на 81,42 м. Краще за українця виступив лише п’ятиразовий чемпіон світу Павел Файдек з Польщі (81,89).
У цьому сезоні Кохан взяв участь у дев’яти стартах і лише за підсумками першого з них не потрапив до числа призерів. На його рахунку три золотих, чотири срібних та одна бронзова нагорода.
Найкращим у кар'єрі бронзового призера Олімпійських ігор-2024 залишається результат 82,38 м, який він продемонстрував 13 червня на турнірі в США.
Реклама
150000 грн
Ліцензія КРАІЛ № 78 від 23.08.2023
Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри