Магучіх та Геращенко виступлять на етапі Континентального туру: де та коли дивитися змагання у Загребі
У середу, 24 червня, Ярослава Магучіх та Ірина Геращенко змагатимуться на турнірі у Загребі, що входить до серії змагань «золотого» Континентального туру.
Таким чином, Україна вперше за шість років буде представлена на цьому форумі. Останньою нашою атлеткою, яка виступала у Загребі була Юлія Левченко у 2020 році, і тоді вона виграла старт зі стрибком на 1.90 м.
Для Магучіх це буде дебют на етапі Континентального туру у Хорватії, і вона спробує продовжити свою серію перемог від початку сезону-2026, що триває вже шість стартів. На турнір також була заявлена Левченко, але вона знялась зі змагань через побутову травму.
📆Наші дівчата стартують о 19:30 за київським часом.
Дивіться змагання на наступних платформах:
- Суспільне Спорт;
- Місцеві канали Суспільного;
- YouTube-канал «Суспільне Атлетика».
Магучіх напередодні виграла етап «золотого» Континентального туру у нідерландському Хенгело, подолавши планку у планку 1.94 метра.