Інші

Коляденко завоювала «бронзу» на чемпіонаті світу: Україна здобула першу ліцензію на Олімпіаду-2024 в боротьбі

Дмитро Чорнобай
Переглядів 822
Ірина Коляденко. Фото: Google
Україна здобула першу олімпійську ліцензію в спортивній боротьбі. У жіночій категорії до 62 кг її виборола Ірина Коляденко, вигравши бронзову медаль чемпіонату світу.

Ірина Коляденко стартувала в Белграді в одній з шести олімпійських вагових категорій – до 62 кг.

Українка розпочала виступи із перемоги з рахунком 6:4 над російською борчинею Вєранікою Івановою, призеркою двох чемпіонатів Європи.

В 1/8 фіналу Ірина розгромила бронзову медалістку Євро-2020, Сару Йоганну Ліндборг – 10:0. Проте у чвертьфіналі лише за технічними очками вона поступилася Айсулуу Тинибековій (2:2).

Далі Коляденко оформила розгром над титулованою представницею Молдови Маріаною Кердіварою-Єшану (10:0) у втішній зустрічі. Перемога дала можливість українці поборотись за «бронзу».

У сутичці з німкенею Луїзою Німеш Коляденко від початку захопила ініціативута здобула свою вже третю розгромну перемогу на турнірі – 10:0. Таким чином Ірина здобула бронзову нагороду на чемпіонаті світу з боротьби.

Нагорода дала можливість українській спортсменці здобути олімпійську ліцензію в спортивній боротьбі.