Інші

Україна розгромила суперника 6:2 і змусила Холанда валятися у піску: синьо-жовті – у плей-оф відбору на ЧС-2025

Євген Чепур
Переглядів 2707
4 голоси
Збірна України з пляжного футболу. Фото: Google
У вівторок, 8 жовтня, національна збірна України з пляжного футболу провела свій третій матч в європейській кваліфікації ЧС-2025 в іспанському Кадісі. Синьо-жовті розгромили команду Норвегії з рахунком 6:2.

Сьогодні, 8 жовтня, національна команда України з пляжного футболу зустрічалася у рамках відбору на ЧС-2025 зустрічалася з норвежцями та здобула перемогу з рахунком 6:2.

Відзначимо, що у складі суперників грав Холанд.

Перший тайм завершився з мінімальною перевагою українців (1:0), а у другому відрізку матчу норвежці зуміли зіграти внічию (2:2). Доля поєдинку вирішувалася у третьому таймі, який завершився на користь нашої команди – 3:0.

Пляжний футбол. Відбір до ЧС-2025

Європейська кваліфікація. Кадіс (Іспанія), 8 жовтня

Україна – Норвегія – 6:2

• У першому матчі відбору Україна розгромила норвежців з рахунком 8:2.
  • Потім наша команда програла команді Польщі (1:8), яка й виграла групу з двома перемогами.
  • Наступний чемпіонат світу із пляжного футболу відбудеться на Сейшельських островах у період із 1-го до 11 травня 2025 року.

Чому збірна України грала другий матч з норвежцями

• Групи мають різну кількість команд (3 або 4), тому для балансування рейтингу третіх місць передбачено у кожній групі з трьома учасниками додатковий матч між командами, що посідають друге та третє місця.
  • Далі 16 команд проведуть матчі стадії 1/8 фіналу, після чого вісім переможців утворять дві групи, в яких буде розіграно по дві путівки на ЧС.
  • Матчі 1/8 фіналу, другий груповий турнір та стикові поєдинки пройдуть 9-13 жовтня.