Інші

Фельфнер показав третій найкращий результат у кар’єрі: яке місце посів українець на етапі Діамантової ліги

Віктор Глухенький
Переглядів 1319
Артур Фельфнер. Фото: Google
Український легкоатлет Артур Фельфнер, який спеціалізується на метанні списа, зупинився за крок від подіуму на етапі Діамантової ліги у Лозанні, показавши четвертий підсумковий результат.

Не докинув зовсім трошки. Мова про Артура Фельфнера, якому не вистачило кількох метрів, щоб завоювати медаль на етапі Діамантової ліги у швейцарській Лозанні. Змагання у секторі метання списа 20-річний спортсмен закінчив на четвертому місці.

Завдяки другій спробі на 83.38 м Фельфнер став претендентом на подіум: випереджали українця лише Пітерс та Вебер.

До п'ятої спроби Артур тримався у топ-3, але у підсумку посів лише четверте, не медальне місце. У п'ятій спробі його випередив індус Чопра, який метнув спис на 85.58 м.

Зауважимо, що показник у 83.38 метра є третім найкращим результатом у кар'єрі Фельфнера. Особистим рекордом українського метальника списа залишаються 84.32 метра, які він продемонстрував на змаганнях у словацькому Саморині у 2022 році.

Діамантова ліга. Метання списа (чоловіки)