Інші

Збірна України зіграла перший матч раунду на виліт на Євро-2024: турнірна таблиця перед поєдинком з Італією

Дмитро Вєнков
Переглядів 8977
Збірна України з гандболу U-18. Фото: ФГУ
У понеділок, 12 серпня, збірна України з гандболу U-18 поступилася одноліткам з Північної Македонії (21:26) у першому матчі групового етапу за 17-24 місця Євро-2024.

Збірна України з гандболу U-18 програла команді Північної Македонії (21:26) у першому поєдинку за 17-24 місця Євро-2024.

Перший тайм пройшов в дуже напруженій боротьбі. Українці контролювали хід подій, однак не зуміли піти на перерву із перевагою у рахунку – 10:10.

В другому таймі вже наші суперники взяли ініціативу до своїх рук і почали поступово нарощувати власну перевагу. Наша команда намагалася не відставати, але у підсумку поступилася – 11:16. Північна Македонія перемогла із загальним рахунком 26:21.

Гандбол. Євро-2024 (U-18). Груповий етап за 17-24 місця, перший матч

Північна Македонія U-18 – Україна U-18 – 26:21 (10:10, 16:11)