«Маємо надію заявитися в Третю лігу України»: Мазяр відреагував на чутки про свій прихід у новий проєкт
Тренер Володимир Мазяр в інтерв’ю сайту «Український футбол» відповів, чи дійсно він очолив аматорську команду із Судової Вишні та чи були в нього пропозиції від професійних команд після відходу з Січі Добряни.
«Я не очолив команду Судової Вишні. Я просто консультую. У мене була конкретна пропозиція з Азербайджану. Але самі розумієте, що в такий час я невиїзний, тому що зараз працюю в коледжі і допомагаю там».
У фахівця запитали, чи були конкретні перемовини з клубами УПЛ або Першої ліги. Востаннє на професійному рівні він тренував Акжайик з Казахстану з 2021 по 2022 рр.
«Від команд УПЛ та Першої ліги пропозицій не надходило, а от із Другої ліги були. Чи відкритий я зараз до повернення в професійний футбол? Давайте зараз про це не будемо».
Також Мазяр прокоментував інформацію, що він очолив Дрогобицьку Галичину U-19. Він розповів про цей проєкт та його амбіції виступати у Третій Лізі, яка має стартувати із сезону 2027/28.
«Ми створюємо команду U-19, яка виступатиме в регіональній лізі. Насамперед це робиться для того, щоб футболісти отримували там ігрову практику. Потім маємо надію заявитися в новостворену Третю лігу України».
Мазяр тренував аматорську Січ з 2025 по 2026 рр.