Динамо провально стартувало у Лізі Європи: три пропущених голи від Лаціо, травма Себальйоса і два вилучення

Євген Чепур
Переглядів 647
Динамо – Лаціо. Фото: Google
У середу, 25 вересня, в рамках першого туру групового етапу Ліги Європи київське Динамо на номінально домашньому полі зустрічалося з римським Лаціо. Гра завершилася з рахунком 3:0 на користь наших суперників.
  • До сьогоднішньої гри Динамо чотири рази зустрічалося з Лаціо і не здобуло жодної перемоги (нічия та три поразки).
  • У 12 матчах з українськими командами римський колектив програв лише раз. У першому раунді Кубка УЄФА-1975/1976 рр. 17 вересня 1975-го року Лаціо в Одесі поступився Чорноморцю – 0:1. Гол у складі одеситів забив Анатолій Дорошенко.

Вже на старті поєдинку українські вболівальники засмутились, адже Лаціо на п’ятій хвилині зустрічі вийшов уперед. Гол до свого активу записав Діа.

Але на цьому потрясіння для Олександра Шовковського не закінчилися – на 20-й хвилині травму отримав літній новачок киян Себальйос, якого замінив Біловар.

Проте найстрашніше на фанів Динамо та головного тренера столичного гранду очікувало пізніше – за дві хвилини римляни довели рахунок до розромного. Спочатку забив Деле-Башіру, а потім Діа оформив дубль.

▶️ Відео голів матчу Динамо – Лаціо дивіться за ПОСИЛАННЯМ

«Чорний‎» день для Динамо не завершився. У другій половині гри проблеми нашої команди не припинилися. На 73-й хвилині гри кияни залишилося в меншості через червону картку Брагару, який нешодавно вийшов на заміну.

▶️ Відео вилучення Брагару дивіться за ПОСИЛАННЯМ

Через десять хвилин гри склади команд стали рівними. У Лаціо вилучення заробив Нослін.