Челсі програв Ліверпулю в АПЛ: Мареска жорстко обійшовся з Мудриком

Євген Чепур
Переглядів 3622
Гравці Ліверпуля святкують гол у ворота Челсі. Фото: Google
У неділю, 20 жовтня, на «Енфілді» пройшов матч восьмого туру Англійської Прем'єр-Ліги, в якому Ліверпуль приймав Челсі, за який виступає Михайло Мудрик. Гра завершилася з рахунком 2:1 на користь господарів.
  • Вісім із дев’яти крайніх очних матчів Ліверпуля та Челсі, не враховуючи сьогоднішню гру, приносили нічиї, і лише у січні червоні влаштували погром – 4:1.
  • Енцо Мареска не включив Михайла Мудрика у заявку на цю гру.

Ліверпуль вийшов уперед на 29-й хвилині матчу. Рахунок у зустрічі відкрив Салах, який реалізував удар з пенальті.

На старті другої половини зустрічі лондонці зуміли відігратися. Гол до свого активу записав нападник синіх Джексон на 48-й хвилині гри. Але майже одразу «мерсисайдці‎» знову повели у рахунку. Салах від правого кута штрафного виконав подачу в центр, де Джонс приняв і пробив повз Санчеса.

Фінальний свисток зафіксував перемогу червоних з рахунком 2:1.

АПЛ, восьмий тур

Ліверпуль – Челсі – 2:1

Голи: Салах, 29 (пен), Джонс, 52 – Джексон, 48

• Після сьогоднішньої гри Ліверпуль має у своєму активі 21-е очко та займає перше місце у турнірній таблиці АПЛ. Челсі набрав 14 балів та йде на шостій позиції.
  • У наступному турі червоні зіграють проти Арсенала. Гра запланована на 27 жовтня. Челсі того ж дня поміряється силами з Ньюкаслом.